Header Ads

Vizyonda : Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı


Film Özeti
Çılgın maceraları ile bilinen, kaptanları şahı ama bir o kadar talihsiz Jack Sparrow, yelken açtığı sularda yaklaşan kötü rüzgarları hisseder. Korkunç Kaptan Salazar'ın yönetimindeki ölümcül hayalet korsanlar, denizdeki tüm korsanları öldürerek Şeytan Üçgeni’nden kaçmayı başarmıştır; hayatta kalan tek korsan kaptan ise Jack'tir. Jack, Salazar'ın gazabından ve intikamından kurtulmak için Poseidon Asası’nın peşine düşer. 
Bu efsanevi asayı bulmak içinse güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth ve Kraliyet Donanması'ndan dik başlı, genç bir denizci olan Henry ile zorlu bir anlaşma yapar. Küçük ve külüstür gemisi Dying Gull’un dümenindeki Jack Sparrow, hem kötü kaderini tersine çevirmenin hem de şimdiye dek karşına çıkan en dişli ve korkunç düşmandan kurtulmanın yollarını arayacaktır.

Genel Detaylar
Filmin yönetmen koltuğunda Espen Sandberg ve Joachim Rønning ikilisi otururken, senaryo Jeff Nathanson’a emanet. Oyuncu kadrosunda ise Johnny Depp ve Javier Bardem başı çekerken kendilerine Brenton Thwaites, Kevin R. McNally, Kaya Scodelario, Golshifteh Farahani, Stephen Graham, David Wenham ve Geoffrey Rush eşlik ediyor.

Fragman

1 yorum:

  1. Karayip Korsanları serisinin son filmi olarak karşımıza çıkan ve yine oyunculuğunu konuşturan johnny depp 'in baş rölünü üstlendiği filmi tavsiye ediyorum. Bu filmi cinemaximum'un bazı salonlarında bulunan yeni ve teknolojik perdesi ile izlemek ayrı keyif verecektir. Filmi izleyenlerin yorumlarını hızlıca bekliyoruz..

    YanıtlaSil

Konu ile ilgili yorumlarınızı mutlaka bekliyoruz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.