Header Ads

Sinerehber.com ve .net olarak seninle sinemayı eleştiriyorum.Sinerehber.com seninle beraber her zaman..


Merhaba, uzun zamandır böyle bir sıfırlamanın peşindeydim. Sinema hakkında her şeye ulaşabileceğin ama içinde vizyonda ki filmler yok ıvır zıvır box office'ler falan olmadan ( ki merak edene onlarıda ekleriz sorun değil ) sohbet ve keyif alma kıvamında bir şeyler yapalım dedim.


Erkekler için;


Abi şu filmi izledin mi güzel mi? Abi bu hafta ne önerirsin? Kızlar o filme kötü diyorlar başka bir şeye gidelim.. Kafanda artık bunlar kalmasın. Gel iki dakika çiçek gibi rehberine uğra ve bak bakalım ne izleyebilirsin.


Evde film keyfi izleyeceksen senin için hazırladığım yasal film dağıtıcılarının filmlerini izleyebilirsin mesela burada. Biraz eskidir ama piyasadadır. İzlettirir.


Artık filmden çok dizide dönüyor. Dizi muhabbetlerini de artık burada bulabilirsin. Site Facebook yorum entegrasyonuna sahip mesela. Yaz yorumunu tartış arkadaşlarında. Sinerehber facebook instagram sayfalarını takip et mesela. Haberin olsun. Biz sana 24 saat sinema izle demiyoruz. İşini gücünü bitir kafan karışırsa buraya bir uğra filmlere bak. Önerdik lerimizi izle. Sana rehber olalım..Bayanlar için;


Yukar daki argoluğun kusuruna bakmayın hanımefendi. İsterseniz instagram ve facebook üzerinden bizi takip ederek moda ve alışveriş sayfalarının yanına bizi de sıkıştırabilirsiniz. Gayet açık ve net şekilde takip edilmeyi bekler gibi görünebiliriz ama amacımız size hizmet etmektir efendim.


Kızlarla sinemaya gitmeden önce kahve yudumlayacağınız mekanlardan, sinema salonu kapısına kadar olan endamlı yürüyüşünüzle renk kattığınız mekanın tüm çevresini size tanıtmak ve rehber olmak için buradayız efendim.Çoçuklar için;


Sevgili çocuklar derslerinize bol bol çalışın. Malum eğitim şart. 16 yaşına geldiğinizde bir bakın buralara ne varmış. Biz anne ve babalarınıza, sizden büyük kardeşlerinize rehber oluyoruz. Size rehber olacak temiz bir hava ve sokak var aşağıda. Çıkın top oynayın!

Hiç yorum yok

Konu ile ilgili yorumlarınızı mutlaka bekliyoruz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.