Header Ads

Stranger Things 3. Sezon başladı.

Stranger Things - Netflix

Merhaba, sevgili sinema aşığı..

Sinerehber.com kabuk değiştiriyor derken artık kişisel izlenimlerimiz üzerinden size rehber olmaya karar verdiğimi söylemiştim. Artık yazılarımız popüler konular üzerinden devam edecek vizyonda ki film önerileri, gelecek program vb.. yerine size gerçekten rehber olmak için izlediğim beğendiğim filmleri ve dizileri sizinle paylaşacağım.

Bana destek olmak için yorumlarınız ve tavsiyeleriniz çok önemli. Benim gibi bir köşede sinemaya farklı bir gözle bakmak isteyen bir kaç bilinçli ziyaretçinin yorumu ve önerisi benim için çok büyük bir heves teşvik etmekte.

Lafı fazla uzatmadan... 3 Sezon Başladı

Netflix 'in Tanıtımlarını özenle yaptığı Stranger Things 3. Sezon başladı. Stranger Things ne nedir ne değildir gibi konuları bu yazımda değil diziye özel hazırlayacağım yazılarımda daha iyi kavrayacağınızı düşünüyorum. Çok çok basite indirgersek eğer üç sevimli arkadaşın farklı bir dünyaya açılan perdeyi aralamaktan geçiyor.

Üçüncü sezonda bizi bekleyen bir çok olay ve konu var elbette ki. Zira diziyi sevenler uzun bir bekleyişin ardından tatmin olacak gibi gözüküyor. Konu işleyişi her zaman ki gibi yine gerilim dolu.

Bu gerilimi biraz kırmak için sanırım Netflix Türkiye reklam çalışmalarınla bizi diziye çekmek istemiş. Son zamanlarda oldukça Popüler olan bu çalışmaları yazının altında bulabilirsiniz.

Dizide sizi saracak oldukça fazla öğe var aslında. Bunların başında gerilimle süslenmiş gizemli bir dünya. Karakterler çocuk olsada oldukça başarılı bir oyunculuk görüyoruz. İzlememeniz için bir neden arıyorsanız emin olun ki bu çocuklardan ötürü olmayacaktır.

Şimdilik 3. Sezon duyurusunu yaptım ve şöylece yeni konseptim hakkında size bilgi vermek istedim. Yorumlamayı izlemeyenler için spoiler vermemeye özen gösterirseniz sevinirim.

Stranger Things hakkında diğer yazılarım yavaş yavaş eklenecek ve beraber işin felsefesini tartışabileceğiz.

Hiç yorum yok

Konu ile ilgili yorumlarınızı mutlaka bekliyoruz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.