Kültür Sanat SineHaber

İçerik üreterek para kazanma başlıyor.

İçerik Üreterek Para Kazanma Trend oldu.

Merhaba sevgili sinerehber ziyaretçileri. Biliyorsunuz ki felsefemiz ve misyonumuz hakkında şuana kadar sizinle pek iletişime geçemedik. Bunun asıl nedeni uzun süredir hizmet verdiğimiz, doğrusu hizmet vermeye çalıştığımız web sitemizin altyapı sıkıntıları ile boğuşmaktı. Şimdi çok uzun zamandır planladığımız ve desteklerinizle artarak çoğalacak Sosyal Sinema projemizi hayata geçiriyoruz.

Sosyal Sinema Nedir?

Sinerehber misyon olarak Türkiye’de ki sinema, film, dizi ve insanımız ne izliyorsa neye bakıyorsa onun karşısına çıkararak rehber olmayı amaçlıyor. Bu nedenle önce bizi kimler takip ediyor, kimler bizi izliyor bilmek istiyoruz. Sosyal Sinema kültürünü etrafınızda ki yorumlardan ve tavsiyelerden aldığınız değerlendirmeler neticesinde karar vererek sinemaya gidenimiz oldukça çok. Uzun zamandır bana gelen sorularda ise -“tavsiye ettiğin film var mı?” “ne izlesek?” “şu dizi süper diolar” gibi bir çok varyasyon var. Adama şunu izle diyosun ertesi gün -“yok yaa başka izledim” diyebiliyor. Sinerehber olarak çıktığımız bu yolda net olarak sosyal hayatan ve izlediğiniz vizyonu buraya aktarmanızı istiyoruz. Bu sinema, dizi, youtube ve baktığınız her şey olabilir.

Fazla Uzatmadan!

Sitemize ve sosyal medya hesaplarımıza abone olarak bizi takip edebilirsiniz. Bende içerik üretmek istiyorum diyen herkese kapımız açık! Tabii belli kriterler ile bu seçimi yapacağımızı unutmayın. -“İçerik üreterek para kazanma ne hocam?” diye haykıran arkadaşlar öncelikle bize amaçlarının tamamen paraya dayalı olduğunu kanıtlar nitelikte olur. İçerik üretilecek, kriterlere bakılacak ve üyelerimiz site gelir dağılımına göre içerik başı paralarını alacaklar. Bu on kuruşta olabilir, içerik başı on lirada. Rakamlar şeffaf olacak. Bunun için bir katılım listesini yakında sizlerle paylaşacağım. Kriterleri, para kazanma mevzusunu detaylı anlatacağım. Şimdilik bize ulaşın kısmından yorumlarınızı talebinizi iletebilirsiniz.

Yazan : canfucyus

BİZİ TAKİP EDİN

Bizi sosyal medyada takip ederek rehberi olduğumuz tüm haberleri aynı anda sosyal medyada takip edebilisiniz!

/* ]]> */