Vizyondakiler

Labirent: Son İsyan

Orjinal Adı: The Maze Runner: The Death Cure
Vizyon Tarihi: Ocak 26, 2018
Yönetmen: Wes Ball
Film Türü: Macera, Bilim-Kurgu, 3 Boyutlu
Film Süresi: 127 dk.
Senaryo: T.S. Nowlin.
Yapımcılar: Wyck Godfrey, Ellen Goldsmith Vein.
Görüntü Yönetmeni : Gyula Pados.
Müzik: John Paesano.
Oyuncular: Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Nathalie Emmanuel, Katherine McNamara, Walton Goggins, Patricia Clarkson, Giancarlo Esposito, Rosa Salazar, Ki Hong Lee, Barry Pepper.
Dağıtım: TME Films.

 

İlk İzlenim (canfucyus)
Film ilk iki filme göre daha pasif gibi görünse de içinde bulundurduğu aksiyon ve dramatik duruş sizi içine çekmeye yetiyor. Aşağı yukarı okuduğunuz yorumlar ve duyumlar ile bu filme yapılan en fazla eleştirel yorumlar sonunun kötü olduğu. Evet ilk iki filmi izleyen biri olarak sonunun bende beklenilen enerjiyi yakalayamadığını düşünüyorum. Ama benim puanım 7.9’dur. Bu seriyi sevenlerin seriyi bitirmesi için gitmesi gereken son filmdir ve görevlerini yerine getirmeli diye düşünüyorum.

Filmin Konusu
Thomas ve arkadaşları Labirent’ten kurtulmalarının ardından hapsoldukları tesisten kaçmayı başarmış ve dünyayı pençesinde tutan acımasız organizasyon W.I.C.K.E.D.’e direnen isyancı grup Right Hand ile bir araya gelmeyi başarabilmişlerdir.

Ancak Teresa’nın ihaneti sonucu grup kendini bir kez daha W.I.C.K.E.D.’a karşı mücadele ederken bulmuş, bu mücadele sırasında Minho’nun, organizasyon tarafından yakalanmasını engelleyememişlerdir. Minho’yu kurtarmak için yola çıkan Thomas ve arkadaşları organizasyonun peşine düşer. Bu uğurda aldıkları kararlar yalnızca arkadaşlarının değil, dünyanın da kaderini değiştirecektir.

Fragman

 

  • 8/10
    SinePuan - 8.0/10
  • 7.9/10
    IMDB - 7.9/10
  • 7.3/10
    Diğer Sinema Siteleri Ortalaması - 7.3/10
7.7/10

BİZİ TAKİP EDİN

Bizi sosyal medyada takip ederek rehberi olduğumuz tüm haberleri aynı anda sosyal medyada takip edebilisiniz!

/* ]]> */